Lipno Lake Resort

Dovolená s dětmi na Lipně s bonusem až 10 000 Kč

Dovolená s dětmi na Lipně s bonusem až 10 000 Kč.

Letní prázdniny 2015 na Lipně. K letním pobytům v luxusních apartmánech v Lipno Lake Resortu s výhledem na Lipno nabízíme zdarma pro celou rodinu: plavbu parníkem po lipenském jezeře, vstupenky na stezku v korunách stromů, autobusový výlet do rakouského Freistadtu na pravé farmářské trhy, sportovní vybavení dle vlastního výběru na 1 den, welcome drink.

Parník, Stezka v korunách stromů, Farmářské trhy, Půjčovna kol, koloběžky nebo brusle a osvěžující nápoj zdarma

Obrovský rodinný bonus ve výši až 10.000,-Kč* na 1 týdenní pobyt (vybrané služby pro celou rodinu hradí Lipno Lake Resort)!

Speciální akce pro všechny letní prázdninové týdenní pobyty od 6ti nocí v termínu 27.6. – 25.7.2015. K těmto pobytů získáte od Lipno Lake Resortu zdarma následující služby pro celou rodinu: plavba parníkem po lipenském jezeře, vstupenky na stezku v korunách stromů, autobusový výlet do rakouského Freistadtu na pravé farmářské trhy, sportovní vybavení dle vlastního výběru na 1 den, uvítací nápoj. Dále získáte zdarma šikovného turistického průvodce „Lipno Lake Resort – Grenzgenial Guide“ se zajímavými tipy pro volný čas na Lipensku i v sousedním Rakousku a hlavně s velkým množstvím bonusů a slev 1+1 zdarma na služby a turistické atrakce v okolí.

Tak tomu se říká: Lipno naplno - dovolená s dětmi na Lipně!

Podívejte se na virtuální prohlídku Lipno Lake Resortu a jeho okolí:

Lipno Lake Resort a Stezka korunami stromů

V ceně pobytu je zahrnuto

  • Ubytování v luxusních rodinných apartmánech s vlastní saunou a terasou s výhledem na lipenské jezero na 6 a více nocí.
  • Neomezené využívání vlastního vyhřívaného venkovního bazénu, vlastního multifunkčního sportovního hřiště, nového dětského hřiště a dětského koutku.
  • Parkoviště, Wifi internet, vlastní sklep na sportovní náčiní.
  • Animační programy pro celou rodinu.
  • Sprchový balíček pro dospělé a sladké překvapení od našeho Skřítka Wítka pro děti.

Poznámky

* Příkladový bonus je kalkulován na pobyt v apartmánu 12S při obsazení 10-ti osobami. Tato nabídka se vztahuje pouze na rezervace vytvořené od 1.5.2015 do 30.6.2015. Balíček nelze kombinovat s jinými zvýhodněnými nabídkami a balíčky.

Cenu ubytování ve vybraném typu apartmánu zjistíte zde: Rezervace nebo kontaktujte naši recepci pro cenovou kalkulaci a rezervaci Vašeho pobytu v Lipno Lake Resortu na e-mailu: recepce@lipnolakeresort.cz nebo telefonu: +420 380 736 061.

Přijeďte v červenci na prázdniny do Lipno Lake Resortu a získejte bonus 10.000,-Kč!

Rezervujte pobyt online

Letní dovolená s dětmi na Lipně